wtorek, 26 czerwca 2018

poznaj.to - TEST

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić świeży serwis poznaj.to który polecił mi znajomy. Poznaj.to to społeczność konsumentów, którzy wyrażają swoje opinie o produktach, usługach, markach, reklamach, zjawiskach w ramach badań prowadzonych przez agencję badawczą PBS. 

 https://poznaj.to/rejestracja?r=TSwA
(link do serwisu)

Panel badawczy poznaj.to to również możliwość realizacji zadań związanych z monitorowaniem rynku bądź testowaniem usług i produktów. W zamian za poświęcony czas każdy uczestnik ma możliwość zbierania punktów, które później można wymienić na nagrody.

(strona główna)

Po zakończeniu rejestracji wyrażamy zgodę na "podstawowe" przetwarzanie danych oraz mamy możliwość wyrazić dodatkowe zgody np. spotkanie z ankieterem lub ankiety telefoniczne (zakładka Bezpieczeństwo).

Oczywiście wypełniamy ankiety profilowe, co zajmie Nam kilka minut.

(konto po zalogowaniu)

Punkty wymieniamy na:
 • 200 pkt = 20zł
 • 100 pkt =10 zł na cel charytatywny
Mamy również możliwość zapraszania znajomych 10 pkt za aktywną osobę.

Osobiście maiłem 2 ankiety i 1 odrzucenie.

UWAGA!!!
Serwis w fazie TESTOWEJ - brak zleconej wypłaty. Jeżeli udało się komuś zrealizować wypłatę proszę o screen wypłaty oraz o wszelkie informacje na temat tego serwisu.

6 komentarzy:

 1. Ja nie dostałem od nich ani jednej ankiety a konto mam tydzień czasu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja mało u nich ankiet,od czerwca miałem 10 ankiet ale ważne że płaci ;)
   Czasami fajnie po dłuższym czasie zalogować się w panelu w celu sprawdzenia punktów np. ja w tym miesiącu miałem podobną sytuacje w tns, loguję się a tam 102zł na koncie :D

   Usuń
 2. Nie polecam. Uzbieranie 20zł do wypłaty zajęło mi prawie półtorej roku, ankiety dość nisko płatne i rzadko dostępne. Po otrzymaniu tych 20zł, konto usunąłem.

  OdpowiedzUsuń
 3. od poczatku wrzesnia tu jestem i jak narazie wielkie G....

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem w panelu od półtora roku i póki co zleciłem tylko jedną wypłatę 20zł (po 14 miesiącach zbierania). Od tego czasu wypełniłem 2 ankiety (z czego za jedną odjęto mi punkty). Tylko dla cierpliwych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. az dziw bierze, ze taki dziadowski panel utrzymuje sie na rynku...

  OdpowiedzUsuń