sobota, 22 grudnia 2018

Klub Kantar - nowy IBIS!

Jak pewnie wiecie dawny IBIS zmienił się (na lepsze) i od 17.12.2018 roku serwis zmienił wygląd i nazwę na Klub Kantar. Panel badawczy Klub Kantar to społeczność ludzi, która wyraziła chęć dzielenia się swoimi opiniami poprzez wypełnianie płatnych ankiet online. 

https://klubkantar.pl/
(link do serwisu)

Panel badawczy Klub Kantar jest własnością firmy Kantar Polska, lidera na rynku badań marketingowych i społecznych w Polsce.

Uczestnikiem może być osoba fizyczna, posiadająca pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która ukończyła 16 rok życia lub ukończyła 15 rok życia i otrzymała zgodę rodzica lub opiekuna na udział w Klubie Kantar.

 (strona główna serwisu)

Aby zostać uczestnikiem (nowym) Klubu Kantar należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny oraz podać nr telefonu (jedynie w celu weryfikacji).

Punktowanie badań podobnie jak w poprzedniej wersji czyli od 50 do nawet 600 i więcej, w zależności od długości badania.


(konto po zalogowaniu)

Wszystkie dostępne nagrody można obejrzeć na stronie panelu, po zalogowaniu się na indywidualne konto panelowe. Obecnie są to: 
 • przelew pieniężny 32zł od 1000pkt, 
 • karta podarunkowa Empik 40zł od 1000pkt,
 • doładowanie telefonu 20,25,50zł od 500pkt (20zł).
(nagrody)

Czas oczekiwania zależy od rodzaju nagrody. Kody podarunkowe Empik oraz doładowania telefonu są realizowane w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia, przelewy pieniężne są realizowane w ciągu 28 dni. Księgowość Kantar Polska realizuje przelewy pieniężne dwa razy w miesiącu (około 1 i 15 dnia każdego miesiąca).

Ostatnio zamówiłem bon do Empik 40zł - realizacja nagrody instant :)


9 komentarzy:

 1. jest na wypłacanie na paypal czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Klub Kantar był - to jest ten sam panel co IBIS

  OdpowiedzUsuń
 3. doładowań telefonu w klubie kantar na razie brak awaria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odkąd IBIS się zmienił nie doładowano mi już dwukrotnie telefonu.Nie wypełniam więcej ankiet :(

   Usuń
  2. Byłam w Ibis kilka lat, odebrałam nagrody, nigdy nie miałam problemów. Niestety klubKANTAR nie nalicza punktów za ankiety, nie odpisuje na zadane pytania

   Usuń
  3. Dziwne, u mnie jest wszystko OK, nawet za odrzucenia dostaję te 10 pkt na konto :)

   Usuń
 4. Proszę o obecny stan mojego konta dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio bardzo mało punktów za wypełnienie ankiet, np. 160 za 20 minut i wiele informacji o sobie, albo 600 pkt za 200 min. Tymczasem za, 1000pkt wypłacane jest 32 zł.

  OdpowiedzUsuń