niedziela, 29 listopada 2015

ePopulus - dziel się swoją opinią

Czas przedstawić kolejny serwis płacący za wypełnianie ankiet, a jest nim ePopulus serwis wspierany przez Cint AB(czyli jest to w 100% wypłacalny serwis).
https://epopulus.pl/
(link do serwisu)

 (strona główna serwisu)

ePopulus jest internetowym Panelem umożliwiającym zarejestrowanym osobom uczestnictwo w badaniach marketingowych i sondażach opinii publicznej. Aby zostać uczestnikiem programu musimy:
 • mieć ukończone 15 lat,
 • posiadać adres e-mail,
 • posługiwać się językiem polskim,
 • mieszkać na stałe w Polsce,

 (w celu rejestracji wypełniamy krótki formularz)

Należy pamiętać, aby po ukończeniu rejestracji wypełnić WSZYSTKIE ankiety profilowe, dzięki temu zaczniemy otrzymywać płatne badania.

(wypełnijcie ankiety profilowe)

Za rzetelnie wypełnione ankiety otrzymujemy wynagrodzenie. Otrzymana kwota zależna jest od długości badania a wartość  podawana jest przed rozpoczęciem wypełnienia ankiety. Wypłatę możemy zlecić prosto na PayPal-a po uzbieraniu 40zł.

3 komentarze:

 1. Mało ankiet, ale szybko realizują wypłaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oszukują. Nie polecam. Ankiety są, ale należność za nie nie jest naliczana. Cwaniactwo i tyle. Kontaktu z nimi żadnego nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mało ankiet ostatnia 7 grudnia 2017 i czekaniu do dzisiaj postanowiłem zakończyć z nimi współpracę i usunąłem konto choć miałem na koncie 1/4 zgromadzonych środków do wypłaty ,to ja też nie polecam tego panelu..

  OdpowiedzUsuń