poniedziałek, 20 marca 2017

Talk Online Panel - TEST

Talk to platforma komunikacyjna, której członkowie zapraszani są do wzięcia udziału w ankietach na temat wszystkiego, od stylu życia i wyborów finansowych, do kwestii społecznych i preferencji zakupowych. 

https://talkonlinepanel.com/pl
(link do serwisu)

Badania zlecane są przez media, agencje zajmujące się badaniem rynku lub inne firmy. 

(strona główna serwisu)

Za samą rejestrację dostaniemy 100 punktów, wymiana punktów na nagrody od 2000-3000 punktów mamy do wyboru:
 • przelew na konto 60 zł - 3000 punktów
 • Amazon Voucher 50 zł - 2000 punktów
 • Darowizna UNICEF 50 zł - 2000 punktów
Dodatkowo punkty możemy zbierać poprzez zapraszanie znajomych (100pkt osoba) z tym że możemy zaprosić 100 znajomych rocznie co daje nam 10 000 punktów. 

Zainteresowanym mogę wysłać zaproszenia - przez formularz kontaktowy napisz "TALK" :) lub... jak ktoś woli to można rejestrować się bezpośrednio na stronie, ja nie dostanę punktów :( 

UWAGA!!!
Serwis w fazie TEST - brak zrealizowanych wypłat/dowodów wypłat. Jeżeli posiadasz jakieś informacje o serwisie proszę o podzielenie się nimi w komentarzu :)

7 komentarzy:

 1. jestem w nim 1,5 miesiaca-ankiet 0-pozdro Marek

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile jeszcze tego wymyślą? Ja już naliczyłem 66 paneli po polsku, a pewnie jest jeszcze drugie tyle.

  OdpowiedzUsuń
 3. poczekam pół roku jak nic nie bedZie to kasuje tam konto-pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam jak to u mnie wygląda:jestem w panelu od 02.02.2017roku tego dnia wypełnieniłem ankiety profilowane na swoim koncie w tym panelu za które otrzymałem punkty.Pierwsza ankiete zewnetrzną miałem w czerwcu a druga w sierpniu 2017r. Mija pół roku otzrymałem w sumie 2 ankiety i mam 305 punktów a do wypłaty pieniazków trzeba mieć minimum 3000punktów lub 2000punktów na voucher do Amazon.Otzrymałem ostatnio od nich dwie ankiety i gdy nacisnałem link do ankiety otrzymywałem taka o to wiadomość,,Dziękujemy zz zainteresowanie.Niestety musimy przerwac twój udzial w ankiecie,z przyczyn jakościowych,wykrytych przez zautomatyzowany system sterowania.Zdyskwalifikowaliśmy cie ponieważ czas poświecony temu badaniu był zbyt krótki(co wskazuje na to ze nie przeczytałeś uważnie pytań i odpowiedzi)albo wykryliśmy sprzeczność w twoich odpowiedziach).Z radością czekamy na twoje aktywne uczestnictwo w innym badaniu"-jak to możliwe przeciez tylko nacisnąłem link do ankiety i taka sytuacja występuje bardzo bardzo często!!!Dzisiaj to jest 25.08.2017r. prawie 7 miesiecy od zapisania sie rezygnuje z tego panelu za takie ich traktowanie panelisty a do wypłaty bedzie sie zbierac latami.Pozdrawiam MArek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba SPAM-ować support własnymi spostrzeżeniami wtedy dałoby to coś im do myślenia. hmm... i wyniki tego badania przepadną? WĄTPIĘ!

   Usuń
  2. Tak pisałem do supporta to odpisali ze bedzie wiecej i nagle pojawiły sie dwie ankiety ze ,,stajni" Cint gdzie otrzymałem komunikat taki sam co przytoczyłem powyżej postu-w podobnych panelach po 7 miesiacach to miałęm jedna a nawet dwie wypłaty.Dla mnie panel wypłacalny to taki gdzie jest realna szansa wypłaty w ciagu pół roku maksymalnie do roku i gdzie jest duzo ankiet a w tym przypadku nie ma szans by spełnili choćby jeden warunek pozdro Marek

   Usuń
 5. Uwaga, oszuści! Po zamówieniu nagrody z panelu Talk online (bon emag) dostałam maila z żądaniem przesłania im skanu dowodu osobistego! Tak samo miał mój brat, więc bardzo prawdopodobne, że chodzi o wyłudzenie danych osobowych!

  OdpowiedzUsuń