piątek, 27 lutego 2015

Marketagent - kolejny serwis płacący w Euro (1 Euro za znajomego)


http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=507649

MARKETAGENT.COM to międzynarodowy serwis który zapłaci Wam za wyrażenie własnego zdania oraz dodatkowo wynagrodzi za każdego nowego respondenta. Serwis płaci za ankiety (miałem tylko 2 przez ostatnie 2 lata) i za użytkowników (100pkt), wypłacalność potwierdzona wypłatami:
2013 - 1 wypłata
2014 - 1 wypłata
2015 - 1 wypłata
2015 - 2 wypłata
Z pewnością można zarobić więcej, niestety tylko na zapraszaniu znajomych... Ankiet dostajemy niewiele 1-2 rok (tak żeby starczyło na 1 wypłatę w roku). Zawsze jest jakiś haczyk w łatwym zarobku (zapraszanie znajomych) tak i tutaj - żeby otrzymać upragnione 1Euro na konto zaproszona osoba musi wypełnić jedną ankietę :)

(strona główna serwisu)
Tradycyjnie zaczynamy od rejestracji, wypełniamy niezbędne dane i akceptujemy Ogólne warunki handlowe. 


Gdy już rejestrację mamy za sobą kolej przychodzi na wypełnienie ankiety profilowej (za co dostajemy 50pkt rocznie) a jakiekolwiek zmiany co do Naszej osoby wprowadzamy w zakładce "ZMIANA DANYCH OSOBOWYCH", poniższy obrazek przedstawia Nasze konto:

W zakładce "GIEŁDA" sprawdzimy nasze saldo oraz możliwość wyboru wypłaty - 4 procesory płatnicze lub cele charytatywneDobrze przedstawiłem Wam podstawowe informacje ale pewnie ciekawi Was jak zarobić te 1 Euro na zaproszeniu znajomego, otóż są trzy możliwości zwykły link referencyjny, wysłanie zaproszenia poprzez email lub poprzez program webmastera (banery). W zakładce "ZAPRASZANIE ZNAJOMYCH" możemy wysłać maila z zaproszeniem (potrzebny nam email osoby)


(zapraszamy przez maila)

Poprzez "PROGRAM WEBMASTERA" mamy możliwość pozyskiwania użytkowników poprzez bannery i linki referencyjne. Z pewnością skorzystają na tym właściciele stron internetowych jak również osoby które wiedzą gdzie "wstawiać" swój link referencyjny


Co mogę jeszcze napisać o serwisie? A więc tak między nami dowiedziałem się z pewnego źródła że najwięcej ankiet jest dla respondentów zagranicznych (Niemcy)

5 komentarzy:

 1. nie dajcie się wciągnąć na przelew do skrill bo jak chce się potem przelać pieniądze na konto zabierana jest kolosalna kwota. Co do samej strony wporządku, można otrzymać wypłatę. Ankiet może nie ma zbyt dużo, ale pieniądze przechodzą

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie od dawna brak ankiet, a jak u was ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ankiety są tylko często trzeba wchodzić na stronę.Może uda się załapać.

  OdpowiedzUsuń
 4. na ich stronie sa ankiety od yuno do ktorych za kazdym razem trzeba wypelniac profil a i tak sie nie zakwalifikujesz... a tych co przychodza na maila nie da sie wypelnic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najlepiej założyć konto na yuno i tam wypełniąjc ankiety :) nawet za odrzucenie dają 1 pkt za ankietę

   Usuń