piątek, 13 marca 2015

PentagonOnline

https://pentagononline.pl/user/www/

PentagonOnline to serwis w którym rejestracja jest obowiązkowa, ankiety otrzymujemy dosyć często (2-3 tydzień w moim przypadku) i co najważniejsze płaci (dowód TU).

(strona główna serwisu)

Po ostatnich zmianach w serwisie zauważymy nowy, lepszy i bardziej przejrzysty wygląd strony głównej.  Mamy tu prosto w 5 punktach opisane jak działa serwis. Po kliknięciu w "DOŁĄCZ DO PANELU" przystępujemy do etapu rejestracji który potrwa niecałą minutę.


Wypełniamy puste pola i wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych  oraz akceptujemy regulamin serwisu. Standardowo będziemy musieli zatwierdzić nasz adres e-mail (link weryfikujący) po czym zalogujemy się na Nasze konto w serwisie.


W PentagonOnline mamy możliwość zapraszania znajomych, za zaproszonego znajomego dostaniemy 5 punktów, które początkowo są zablokowane do czasu wypełnienia przez zaproszonego pierwszej ankiety.
Co do nagród możemy wybrać z pośród 5 - przelew na konto lub kupon do Empik (ja wybierałem tylko przelewy 20zł).Zachęcam do rejestracji poprzez formularz lub poprzez moje zaproszenie (5pkt wpadnie).

8 komentarzy:

 1. Czy długo czeka się tu na aktywację konta? Założyłam konto jakiś czas temu i jak dotąd nie otrzymałam żadnego maila aktywacyjnego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A spróbuj się zalogować w Pentagonie, lub sprawdź SPAM

   Usuń
  2. Niestety w SPAMie nic nie mam, a zalogować się też nie mogę..

   Usuń
  3. napisz do supportu, niech wyjaśnią o co chodzi panel@pentagononline.pl

   Usuń
 2. otwiera sie home.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chwilowy problem z serwisem, trzeba poczekać aż go naprawią :)

   Usuń
  2. bardzo mało ankiet 2-3lat by wypłacić 50zł :(chyba ze ktos woli 20zł wypłacić wtedy troche krócej sie zbiera ale nie wiele krócej....

   Usuń
 3. 20 zł do wypłaty zbierałem rok. Po wypłacie, konto usunąłem

  OdpowiedzUsuń