czwartek, 14 lipca 2016

Badanie Opinni - TEST

Dzisiaj przekazuję Wam kolejny serwis do przetestowania a jest nim Badanie-Opinii.pl, Ja dopiero zacząłem zbierać punkty i nie zleciłem żadnej wypłaty więc serwis ma dodany "TEST".

http://www.badanie-opinii.pl/?user_id=2577

Badanie-Opinii.pl to serwis należący do firmy badawczej Biostat Sp. Z o.o. Działają na rynku już od ponad 10 lat, świadcząc w tym czasie usługi m.in. z zakresu badań rynkowych, marketingowych oraz badań opinii społecznej. W związku ze sporym zapotrzebowaniem ze strony  klientów, postanowili rozszerzyć dotychczasową ofertę o badania za pośrednictwem internetowego panelu płatnych ankiet.

(strona główna serwisu)

Nasze opinie stanowią niezwykle cenną informację dla klientów serwisu Badania-Opinii, którzy za sprawą ich pozyskania mogą udoskonalać własne produkty. Uzyskiwane wyniki badań służą im również do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na rynek oraz kreowania wizerunku marki. 
(Nasz profil po zalogowaniu)
Po aktywacji Waszego konta (e-mail) i zalogowaniu w serwisie bierzemy się od razu za ankiety profilowe (1) oraz za wypełnianie danych w Profilu - nie trzeba podawać numeru telefonu. Będąc użytkownikiem serwisu możemy zapraszać znajomych, niestety nie wyszukałem czy za zaproszenia dostajemy punkty jeżeli coś znajdę dam znać. Wypłaty nagród są na PayPal-a 1000 punktów = 50zł.

Więc zacznijmy wspólny TEST serwisu Badanie-Opinii i oczywiście czekam na Wasze opinie :)

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajny blog :) sama prowadzę bloga i chętnie bym zapoznała się z innymi stronami godnymi polecenia :) ... jakie 3 strony , portale polecasz najbardziej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam:
   IBIS
   Cenne Opinie
   i-say
   Ale jestem zdania że lepiej być w kilku-kilkunastu serwisach ;)

   Usuń
  2. Rozumie :) jakie masz zdanie na temat testowania produktów ? Testowałeś już coś ? Masz zamiar ?

   Usuń
  3. testowałem może ze 2-3 produkty ale rzadko mi się to zdarza :) Fajnie dostać coś do wypróbowania ;)

   Usuń
 2. Czy testowałeś serwis hintwave.com ?

  OdpowiedzUsuń
 3. JA PO 8 MIESIĄCACH UZBIERAŁEM 50 ZŁ I OTRZYMAŁEM NA PAYPALA WIĘC WARTO BRAĆ UDZIAŁ.

  OdpowiedzUsuń