czwartek, 20 grudnia 2018

Answeo - nowość!

Dzisiaj przedstawiam Wam nowy serwis Answeo, serwis ten oferuje zarobek na ankietach jak również studencką wymianę badań.

https://answeo.com/aff/RU6R5H2
(link do serwisu)

Ważne informacje podczas rejestracji:
 1. Podczas rejestracji wybieramy konto prywatne.
 2. Wypełniamy ankiety proponowane przez serwis i zdobywamy $.
 3. Oceniamy i komentujemy ankiety.
 4. Wypłacamy zebrane pieniądze - od 5$.
(strona główna serwisu)

Strona posiada dwie wersje językowe Polski i Angielski. Ciekawą opcją jest możliwość zapraszania znajomych - piszą że można zarobić 2% od wypełnionej ankiety przez osobę zaproszoną. 

Wypłaty w serwisie od 5$ i środki ważne są tylko 356 dni (dlaczego tylko tyle?  nikt nie lubi gdy pieniądze przepadają...). Ponadto po każdej zakończonej ankiecie mażemy przekazać część kwoty za badanie na cele charytatywne.

Najważniejsza informacja:
Na ankiety trzeba polować podobnie jak w prolific, badania bywają dostępne bezpośrednio na stronie. W moim przypadku zalogowałem się do serwisu sprawdzić czy coś się tam dzieje i załapałem się do ankiety wpadło 0,10$ ale... zaproszenia w mailu nie miałem






14 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. ja wczoraj o 19 załapałem się na ankietę za 0,10$ o odżywianiu... Chyba to ten serwis gdzie trzeba być zalogowanym aby załapać się do badania, na milu nie miałem zaproszenia do tej ankiety.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oszustwo.Rzadko dostaję ankiety,na początku "zapłacono" za 3 czy 4 ankiety i miałam 2,60.Dostałam cztery ankiety ale po wypełnieniu za żadną nie doliczono kasy.Odradzam,nie warto! Nie można do nich w tej sprawie napisać,bo nie ma opcji kontaktu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowody wypłat na forach i innych blogach/serwisach wskazują że serwis płaci :) na ankiety w tym serwisie trzeba polować, często trzeba się logować

   Usuń
 4. Kilka dni temu napisałam,że to oszustwo ale oczywiście moja opinia nie pojawiła się.O czym czy o kim to świadczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarze są moderowane (ostatnio dodaję je raz na tydzień), w celu pozbycia się spamu... po co Nam tu śmietnik z linkami do różnych stron?

   Usuń
 5. server response

  TypeError. Okno $ cookies.get (...) jest null

  OdpowiedzUsuń
 6. Zbierane 11 miesięcy 5,45$ ankiet 8 zaliczonych-ogólnie ankiet mało i najlepiej sprawdzać ankiety logując sie często na swoje konto w tym panelu, po każdym wypełnieniu i zaliczeniu ankiety ważność zgromadzonych środków jest wydłużana do pełnego roku a nawet dłuzej u mnie obecnie do 2021 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. otrzymałem wypłąte na paypal 20,77 zł (5 dni to trwało)

   Usuń
 7. Panel nie oferuje może zbyt wielu ankiet, ale te co się trafiają wypełnia się przyjemnie i są dość dobrze punktowane. Ja od czasu rejestracji w lutym dokonałem 2 wypłat na łączną kwotę 11 dolarów. Realizacja bardzo sprawna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja zarobiłam już 14.85$ na ANSWEO. Polecam :D

  OdpowiedzUsuń