wtorek, 13 stycznia 2015

Pierwszy serwis CenneOpinie - PL

Gdy już stworzymy adres e-mail i założymy konto PayPal wreszcie możemy zarejestrować się w pierwszym serwisie:Cenne Opinie
http://www.cenneopinie.pl/


http://www.cenneopinie.pl/

            Cenne Opinie to serwis, który wynagradza swych uczestników za udział w płatnych ankietach internetowych. Po założeniu konta należy wypełnić „Dane osobowe”, dzięki temu zwiększając Nasze szanse na otrzymanie zaproszenia do wzięcia udziału w płatnych badaniach.
http://www.cenneopinie.pl/

            Serwis wysyła bardzo dużo zaproszeń do ankiet o różnej tematyce: napoje, żywność, dobra konsumpcyjne, motoryzacja, badania społecznościowe, technologia motoryzacja itp.


            Wynagrodzeniem jakie otrzymamy za naszą pracę będą bony Premium Accor Service o wartości 50 zł (przyjmują je w każdym markecie, drogerii). Osobiście zdobyłem już 3 bony.

            Podsumowanie: Warto się zarejestrować, bardzo dużo ankiet, przy zdobyciu wprawy w wypełnianiu ankiet można w ciągu roku zdobyć 3-4 bony.

7 komentarzy:

 1. zamiast bonów wolałbym gotówkę. Da się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie... Obecnie mamy tylko do wyboru:
   kod podarunkowy 50 zł do Zalando, karta podarunkowa 50 zł do Tesco i kod 40zł do pizzaportal.pl Przydałby się ten PayPal... :)

   Usuń
  2. kiedys byl kurcze:/ ehh :)

   Usuń
 2. Polecam cenneopinie, co prawda nie szaleją z ankietami do wypełnienia ale jak już coś się zarobi (np. 50zł na kartę TESCO), to szybko przysyłają pocztą nagrodę:-) Zazwyczaj do 3 tygodni(na innych portalach trwa to nawet 8 tygodni)! Jestem na tym portalu gdzieś od marca 2016 r. i na tę chwilę otrzymałem 3 karty do TESCO po 50zł a obecnie będę zamawiał kolejną kartę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od czerwca żadnej ankiety ! w zeszłym roku zamówiłem 5 bonów do tesco w tym do czerwca zdążyłem 2 i wszystko się zacieło ! też tak macie ? czy tylko u mnie taka posucha ? dodam że konto nie jest zablokowane ,mogę się logować i w dalszym ciągu leżą na nim 15 zł

  OdpowiedzUsuń
 4. Panel jest w porządku. Przy czym najlepiej zachować jedno zaproszenie mailowe i codziennie w nie klikać. Często wtedy wyskakują ankiety i można w 2-3 miesiące uzbierać na bon 50 zł.

  OdpowiedzUsuń