sobota, 9 stycznia 2016

BO! - panel, w którym Ty i Twoje zdanie są na pierwszym miejscu.

BO! to ogólnopolski panel badawczy, stworzony przez grupę socjologów i badaczy, pasjonatów badań społecznych i rynkowych. 

https://r.bo-panel.pl/?r=wdg3dsdps
(link do serwisu)

Ile punktów otrzymamy za badanie? 
Każdorazowo wraz z kwestionariuszem do wypełnienia Panelista otrzyma informację o czasie jego trwania oraz ilości możliwych do zdobycia punktów (ja dostałem ankiety 5-180 punktów). 


(strona główna serwisu)

Na co mogę wymienić zebrane punkty?
Zebrane punkty można wymienić na gotówkę, 1000 punktów = 32 zł na konto bankowe.

(wygląd konta po zalogowaniu)

Jak jeszcze można zdobywać punkty?
Oprócz ankiet możemy zdobyć dodatkowe punkty poprzez zapraszanie znajomych (UWAGA!! zapraszać można do 31 stycznia 2016). Polecona osoba musi wypełnić dwie ankiety "Portret" i inną dowolną ankietę - ma na to 60 dni. Gdy wszystkie warunki zostaną spełnione otrzymamy 25 punktów za osobę.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu:


11 komentarzy:

 1. ktoś zhakował im stronę

  OdpowiedzUsuń
 2. To kiepsko, że już nie dodają dodatkowe pkt za polecanie użytkowników. Ale przynajmniej serwis jest wypłacalny co najważniejsze. Pozdrawiam Grzesiek (platne-ankiety.eu)

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam ich wypłacalność, robią to bardzo szybko-czekałem tylko 4 dni na przelew (w tym weekend)

  OdpowiedzUsuń
 4. POlecam sa wypłacalni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej,

  czy ktoś ma problem z odzyskaniem hasła do panelu Bo Panel

  Warning: stream_socket_enable_crypto(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/bo/sfml.bo-panel.pl/phplib/phpmailer/class.smtp.php on line 344

  Nie mogę odzskać hasła..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak problem będzie występował dłużej to pisz do supportu z tą informacją :) Myślę że trzeba poczekać aż informatyk naprawi błąd

   Usuń
 6. Pisałam mejla w tej sprawie i żadnej odpowiedzi od miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
 7. dwa meisiace temu zadałem im pytanie na swoim koncie dlaczgeo nie mam punktów za dwie ankiety nawet nie dali punktów tzw.pocieszenia"za metryczke , w jednej ankiecie tzrebabyło miec zainstalowana wtyczke od netpanel -do dzis nie otrzymałem od nich odpowiedzi a ponadto moje zapytania donich zostały usuniete z mojego konta, zadałem dzis im to samo pytanie i czekam na odpowiedź od nich-nie podoba mi sie to co czynią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe, czekam na rezultaty. Daj znać jak tam sprawa będzie dalej wyglądać :)

   Usuń
 8. Całkiem przyjemny panel, chociaż uzbieranie do minimalnej kwoty wypłaty 32 zł zajmuje od 6 do nawet 12 miesięcy. Ankiety przychodzą stosunkowo rzadko, ale są uczciwie punktowane i prawie zawsze udaje się je wypełnić. Zatem polecam

  OdpowiedzUsuń