czwartek, 27 września 2018

OpinionEarn - Opiniuj produkty i usługi

Czas przedstawić kolejny serwis OpinionEarn którego właścicielem jest Hint Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa.

http://opinionearn.com/
(link do serwisu)

Serwis OpinionEarn zajmuje się budowaniem i udostępnianiem profesjonalnych paneli badawczych. Pomaga agencjom marketingowym specjalizującym się w badaniach opinii publicznej tworzyć oraz przeprowadzać ankiety dotyczące produktów i usług.   Ponieważ współpracują z firmami na całym świecie, działania serwisu mają zasięg globalny.
(Strona główna serwisu)

Wynagrodzenie:
 • wypłata od 40 zł na PayPal,
 • stawka za ankietę (według serwisu) to około 12-20 zł,
 • wartość ankiet 1-12 zł (u mnie najwięcej było 3,20 zł),
 • wynagrodzenie otrzymamy w ciągu 30 dni roboczych,
 • jeżeli zrezygnujesz z współpracy przeleją Ci wynagrodzenie, niezależnie od jego wysokości, po rezygnacji otrzymasz przelew na konto w ciągu 45 dni roboczych,
Co do wyglądu i nawigacji po utworzeniu konta bez problemu odnajdziecie informacje i wypełnicie ankiety profilowe - wygląd identyczny jak w innych panelach cint-a.

Serwis gwarantuje pełne bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, które przetwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów. Panel jest zgodny ze standardami ESOMAR, MRS, CASRO, MRA, ARF, MRIA, AMA oraz AMSRO.

Obecnie w tym serwisie zarobiłem 8 zł.


8 komentarzy:

 1. witam od wrzesnia 2017(!) roku udalo mi sie tam zebrac astronomiczna kwote 12 zl.... takze tego i takze tak... :D pozdrawiam Innuendo

  OdpowiedzUsuń
 2. a o tym panelu już dawno wiem powstał w tym samym czasie co panel Hintwave i on jest własnie z tej samej grupy HINT co panel HinWave i tej samej firmy -byłem w tym panelu chwilę ale jak zobaczyłem że przychodza ankiety i sie ciągle nie kwalifikuje i zobaczyłęm że każda otwierana ankieta jest otwierana w oknie Cint to sobie odpuściłem ten panel i zrezygnowałem bo z ,,stajni"Cint przychodzi wiele ankiet do których sie nie kwalifikowałem.NIE DZIEKUJĘ!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na konto prywatne w banku ok nie pay pall

  OdpowiedzUsuń
 4. lipny ten panel, od roku tam jestem i uzbierane 7 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w FAQ maja napisane, ze w przypadku usuniecia konta przelewaja wszystkie srodki na paypal w ciagu 45 dni... pod warunkiem wypelnienia formularza.

   konto usunalem, formularza nie ma, a e-mail podany na ich stronie nie odpowiada (w ogole nie dochodza maile). ktos ma jakis pomysl?

   Usuń
  2. Chyba pozostaje spamować aż do skutku lub pisać bezpośrednio do CINT-a
   https://cint.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

   Usuń
  3. ja do cinta pisalem w innej sprawie dnia 13.12.2018r do dzis mi nie odpisali

   Usuń
  4. ja pisałem w sprawie e-populusa nie dotarł do mnie bor GCodes, odpisali po tygodniu i przysłali "ręcznie" kod :)

   Usuń