poniedziałek, 23 marca 2015

mypanelbase.com

http://mypanelbase.com/pl/

mypanelbase.com to serwis, w którym ankiety mogą wypełniać osoby z Australii, Kanady, Niemiec, Irlandii, Polski, UK i USA. Póki co topornie idzie mi zbieranie punktów ale się nie poddaję. Czekam aż będą wysyłać ankiety o minimalnie zadowalającej częstotliwości bo mało kiedy zdarza się aby liczba miesięcznych ankiet przekraczała 3 a najczęściej mam 1... 

(strona główna serwisu)

Przy rejestracji wypełniamy króciutki formularz, zatwierdzamy go klikając w przycisk "REJESTRACJA" a później potwierdzamy nasz adres e-mail.


Po zakończeniu rejestracji logujemy się na Nasze konto i pierwsze co musimy zrobić to kliknięcie w przycisk "TWÓJ PROFIL"

(nasze konto)

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wszystkich 13 ankiet profilowych (patrz 1), trochę to Nam zajmie czasu ale jeśli tego nie zrobimy to nie będą mogli wybrać odpowiedniej ankiety  do Naszego profilu. Gdy już poradzimy sobie z ankietami profilowymi i wypełnimy pierwsze płatne ankiety klikamy na "ODBIERZ NAGRODY"(2) tu sprawdzimy saldo zebranych punktów/zł.


Co do płatności serwis wypłaca tylko a PayPal po uzbieraniu 45,20 punktów/zł, mi niestety jeszcze sporo brakuje mimo że dosyć często aktualizuje ankiety profilowe.


Zapraszam do rejestracji, testowania i dzielenia się opiniami na temat serwisu.

3 komentarze:

 1. Mam u nich na razie tylko 1,20 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzupełniłam profil - mam nadzieję, że teraz będę otrzymywać więcej ankiet :)

   Usuń
  2. aktualizacja profilu co jakiś czas to podstawa :)

   Usuń