poniedziałek, 23 marca 2015

mypanellab.com

http://mypanelbase.com/pl/

mypanellab.com to serwis, w którym ankiety mogą wypełniać osoby z Australii, Kanady, Niemiec, Irlandii, Polski, UK i USA. Póki co topornie idzie mi zbieranie punktów ale się nie poddaję. Czekam aż będą wysyłać ankiety o minimalnie zadowalającej częstotliwości bo mało kiedy zdarza się aby liczba miesięcznych ankiet przekraczała 3 a najczęściej mam 1... 

(strona główna serwisu)

Przy rejestracji wypełniamy króciutki formularz, zatwierdzamy go klikając w przycisk "REJESTRACJA" a później potwierdzamy nasz adres e-mail.


Po zakończeniu rejestracji logujemy się na Nasze konto i pierwsze co musimy zrobić to kliknięcie w przycisk "TWÓJ PROFIL"

(nasze konto)

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wszystkich 13 ankiet profilowych (patrz 1), trochę to Nam zajmie czasu ale jeśli tego nie zrobimy to nie będą mogli wybrać odpowiedniej ankiety  do Naszego profilu. Gdy już poradzimy sobie z ankietami profilowymi i wypełnimy pierwsze płatne ankiety klikamy na "ODBIERZ NAGRODY"(2) tu sprawdzimy saldo zebranych punktów/zł.


Co do płatności serwis wypłaca tylko a PayPal po uzbieraniu 45,20 punktów/zł, mi niestety jeszcze sporo brakuje mimo że dosyć często aktualizuje ankiety profilowe.


Zapraszam do rejestracji, testowania i dzielenia się opiniami na temat serwisu.

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Uzupełniłam profil - mam nadzieję, że teraz będę otrzymywać więcej ankiet :)

   Usuń
  2. aktualizacja profilu co jakiś czas to podstawa :)

   Usuń
 2. jak na dzień dzisiejszy wygląda panel? Ktoś uzbierał na wypłatę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Serwis na szarej liście - wypłacają ale długo się zbiera :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam sie parę lat temu dużo ankiet otrzymywałem z tego panelu (z stajni CINT)teraz jest bardzo bardzo mało a jak już sie pojawią to sie nie kwalifikuję-zobacze jak nie będe miał wypłaty z tego panelu w ciagu roku-półtorej to sie wypisuję.
   P.S.
   Zauważyłęm że panele od CINT wyrastaja w internecie jak grzyby po deszczu i są to panele z abrdzo małąilosciąankiet i zazwyczaj nie kwalifikuję się doich wypełniania więc po co oni te panele tworzą z jednej formy CINT?dla zbierania naszych danych?

   Usuń