czwartek, 22 stycznia 2015

Toluna - wypełniaj ankiety, testuj produkty.


https://pl.toluna.com/
(link do serwisu)

W panelu Toluna możemy brać udział w ankietach online, testować produkty i wygrywać nagrody w loteriach. Sam zdobyłem 50zł na PayPal i chusteczki nawilżające do testowania. Zaczynamy od rejestracji:

Krok 1. Wypełniamy puste pola danymi i klikamy „Zarejestruj się”
Na maila dostaniemy link potwierdzający rejestrację, klikamy na link i kontynuujemy aktualizację profilu.
Krok 2. Najeżdżamy kursorem na zdjęcie (1) i klikamy na „Konto” (2)
Krok 3. Wybieramy „Dane osobowe” (1), wypełniamy dane (2), wybierz zapisz (3)


Gdzie znajdziemy ankiety do wypełniania? Najprościej w skrzynce e-mail ale w serwisie znajduje się opcja ankiet sponsorowanych wszystko znajdziemy tu:Najeżdżamy kursorem na (1) pod (2) znajdują się ankiety od serwisu - duża liczba punktów, a pod (3) mamy ankiety sponsorowane – niewielka ilość punktów. Punkty otrzymywane za ankiety znajdują się w przedziale 100-2500 lub więcej i adekwatnie od liczby trwają od 5 min do 30 min, a wchodząc w „Treść sponsorowaną” za ankietę otrzymamy od 15-150 punktów.
Kolejną opcją jest testowanie produktów otrzymujemy je a następnie opisujemy na stronie według kryteriów przedstawionych na stronie:
 

 W tym samym miejscu znajduje się Centrum nagród gdzie wymienimy zdobyte punkty (1000-100000)  

Z pośród nagród mamy do wyboru:Toluna to społecznosć internetowa, w której możemy wypowiedzieć się na dowolny temat. Inni ludzie mogą dowiedzieć się co myślisz i Ty dowiedsz się co oni mają do powiedzenia dzięki samodzielnie utworzonym ankietom i opiniom.


2 komentarze:

  1. częste ankiety, dużo ptk można zdobyć, ale to nie wszystko wiele ankiet jest tutaj ukrytych i jedna pod druga, nie wszystkie są na emailu. Część ankiet po 15 ptk w sondażach. szybko można uzbierać wymaganą liczbę ptk. Polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem w Toluna od początku 2016 r. i ankiety przysyłają dosyć często, wiele z nich niestety nie udało mi się zakończyć z dorobkiem punktowym. W tym czasie zarobiłem na 3 karty TESCO po 50zł, jeden przelew na Paypal 70zł i obecnie oczekuję na Elektroniczny bon towarowy Empik.com za 20zł. Niestety o 2 karty do TESCO musiałem się mailowo upominać, bo nie dotarły na czas czyli w ciągu 8 tygodni od zamówienia:-/ Jedna dotarła po 9 tyg. a druga po 10 tyg. Obecnie czekam na e-bon do empiku, mija już 6 tydzień i nadal nic:-/ Można coś zarobić ale trzeba dłuuugo czekać na swoje nagrody i jeszcze się trzeba o nie upominać;-/

    OdpowiedzUsuń