piątek, 13 stycznia 2017

Opini-on

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić serwis Opini-on, panel badawczy w którym wypełniamy ankiety online i dodatkowo zasilimy budżet domowy.

https://www.opini-on.pl/strona_glowna/
(link do serwisu)

Panel badawczy Opini-on umożliwia użytkownikom zarabianie na wypełnianiu ankiet online. Respondenci wyrażają swoje opinie na temat dostosowanych do ich profilu produktów i usług. Rejestracja w panelu jest w pełni darmowa, a odpowiedzi w ankietach anonimowe. 

(strona główna serwisu)

Na stronie piszą że mają ankiety nawet do 7zł ale osobiście dostałem dwie na kwoty 0,80gr i 2 zł. Do wypłaty brakuje jeszcze sporo. Jestem tam od 2 miesięcy i co do częstotliwości ankiet jestem zawiedziony. Cóż może mój profil im nie odpowiada :( 

Wypłaty realizują na PayPal po uzbieraniu 40 zł.

(nasze konto po zalogowaniu)

Po utworzeniu konta i zalogowaniu mamy znajomy widok, Nasze konto wygląda identycznie jak w innych serwisach z rodzinki cint-a. Oczywiście przypominam aby od razu wypełnić ankiety profilowe i czekać na płatne ankiety (obyście mieli ich więcej niż ja).

14 komentarzy:

 1. mnoży sie tych paneli jak grzybów po deszczu zwłaszcza z rodziny Cint-zbierają dane nasze a ankiet jak na lekarstwo ech:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta strona, to całkowita strata czasu, jak prawie wszystkie z CINT-u (oprócz epanelu i opinie.pl). Tak sam, jak na pozostałych CINT-ach 95% ankiet jest zamknięta, a na wypłatę pewnie trzeba by zbierać 100 lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. opinie.pl nie należa do cintu tylko mają podobny styl strony a należą do iqs na dole pisze tam a e-panel nie wiem

   Usuń
 3. pozegnałem sie z tym panelem-pozdro Marek

  OdpowiedzUsuń
 4. ta strona została wycofana z Internetu, nie działa

  OdpowiedzUsuń
 5. właśnie zrealizowałam 1 wypłatę z tego panelu (i ostatnią bo kończę przygodę z tą firmą). Uzbierałam 41,60, z czego wypłacić mogę tylko pełne 40 zł przy czym PayPal potrąca 2% o czym informacja pojawiła się dopiero po uzbieraniu tych 40 zł minimalnych. Trzeba przyznać że pieniądze przesyłają błyskawicznie - tego samego dnia co złożona dyspozycja był mail od PayPal o oczekujących środkach (39,20 - potrącone od razu 2%). czas zbierania tych 40 zł - rok i miesiąc (tyle mineło od zarejestrowania). Duży minus że nic nie dają za niezakwalifikowanie się miałam sporo ankiet kiedy czułam się oszukana, np cała ankieta miała trwać 15 min, po 10 minutach wypełniania wyrzuca mnie z informacją że się nie zakwalifikowałam a zebrali dużo danych. bardzo umęczył mnie ten panel i z radościa się rozstaję.

  OdpowiedzUsuń
 6. ja w marcu sie pozegnałe z tą stroną i widze ze dobrze zrobiłem bo strony juz nie ma pozdrawiam Marco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale na jego miejsce powstały kolejne, w ciągu kilku tygodni ponad 6 :D

   Usuń
 7. A ja uzbieralam 40 zl, ale się okazalo, ze zabrali mi 2 zl i przestali przysylać ankiety ! To jakaś ściema!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ok, a teraz mam już ponad 40 zł i napisane, że 23 listopada wypłacono 40 zł. Tylko, ze ja tych pieniędzy nie mam na koncie Pay Pal. Dostałam nawet jakiegoś meila, że przetransferowano 39,20 na PayPal, ale pieniędzy jak nie było tak nie ma piszę do nich meile, ale cisza. Co robić???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może sprawdź czy w tym dniu był jakiś przelew od CINT-a, w tych serwisach zdarza się że potrącają za przelew na PayPala.

   Usuń
 9. Nie działa ale ankiety przychodzą jakiś żal

  OdpowiedzUsuń
 10. Strona nie działa a ankiety przychodzą:-)))

  OdpowiedzUsuń