środa, 5 października 2016

AnkietyProBono - wypełniaj, zarabiaj, pomagaj!

Serwis AnkietyProBono to serwis na który z pewnością trzeba zwrócić uwagę. AnkietyProBono założył instytut badawczy IMAS International z Wrocławia – od ponad 20 lat prowadzą badania rynku w Polsce, dzięki czemu wypracowali profesjonalne standardy badawcze. 

http://www.ankietyprobono.pl/user/invite/fromReference/13125

Twoje opinie przekazywane są klientom w postaci zbiorczych statystyk, bez podania danych osobowych. A ich serwery są umieszczone w jednej z największych i najlepiej zabezpieczonych serwerowni w Polsce. 

(strona główna serwisu)

O wypłacalność nie musimy się obawiać bo już kilka wypłat zleciłem, i uważam że rejestracja w  ProBono powinna być obowiązkowa dla osób zainteresowanych płatnym wypełnianiem ankiet :)

(formularz rejestracyjny)

Zachęcam Was do rejestracji i wypełnienie formularza. Zwróćcie uwagę na "Telefon komórkowy"(1) - wpisanie numeru jest niezbędne w celu weryfikacji (nie zniechęcajcie się, jestem tam od dawna, żadnych telefonów i zawracania głowy z ich strony nie ma).

(Nasze konto po prawidłowej rejestracji)

Dość ciekawą opcją jest "Twoje wsparcie" (1) a mianowicie wybierasz Fundację którą chcesz wesprzeć. Wsparcie polega na podarowaniu % ze zleconej wypłaty, Ja wybrałem LUBELSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI IM. MAŁEGO KSIĘCIA. Kolejnym przydatnym narzędziem jest "Zaproś znajomych" (2), zaprosić możemy poprzez mailing lub link referencyjny. Za każdą osobę która wypełni jedną ankietę otrzymamy 30 punktów (3zł).

5 komentarzy:

 1. Dopiero zaczynam ale przyznaję fajna strona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A U MNIE DOSYĆ KRUCHO I ZASTANAWIAM SIĘ CZY DALEJ U NICH WYPEŁNIAĆ ANKIETY.?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jak pisałem powyżej i dzisiaj z niej zrezygnowałem,jak dla mnie za wolno się zbiera 1 ankieta na pół roku to o wiele za mało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj zrealizowałem wypłatę, natomiast nie wiem na co bo nigdzie nie ma możliwości podania nr konta bankowego ???

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo bardzo mało ankiet od dłuzszego czasu tak jak na ich drugim panelu imas online :(

  OdpowiedzUsuń