poniedziałek, 23 lutego 2015

MOJAOPINIA - płaci od razu za wypełnioną ankietę

http://www.mojaopinia.pl/

Mojaopinia.pl to konsumencki panel badawczy, w którym wyrazimy swoje zdanie i dodatkowo na tym zarobimy. Panel wypłacił mi już kilka razy ( 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ) Serwis różni się od innych tego typu tym że nie mamy dostępu na Nasze konto ponieważ  zarobione pieniądze za wypełnioną ankietę wysyłane są od razu na nasze konto PayPal. Ile zarobimy za wypełnioną ankietę? To zależy od długości ankiety, ja dostaję pomiędzy 0,80 zł - 5,20 zł. 

(strona główna serwisu)
Rejestracja jest bardzo prosta, po kliknięciu "rejestracja" wypełniamy formularz i podajemy swój adres PayPal (wpisać prawidłowo). Warto się zarejestrować mimo że ostatnio zauważyłem spadek częstotliwości otrzymywania ankiet - być może mój profil nie spełnia wymogów :)


9 komentarzy:

 1. mamy juz wglad na konto swoje i ile zarobilismy i minimum do wypłaty juz tez jest

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już dawno wprowadzili ;) mogliby więcej ankiet wrzucać :D

   Usuń
 2. Ile wynosi minimum do wypłaty? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedys za niezakwalifikowanie sie do ankiety przyznawali 10 punktów a od konca marca 2017r. juz daja tylko 5 pkt :(

  OdpowiedzUsuń
 4. mialem 4.000 pkt, ale panel martwy od roku ani jednej ankiety. jak przeczytalem, ze wyplata to 10 zl to rzucilem to w cholere. niech sobie maja swoje 6 zl! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam dla mnie ten panel to totalna klapa zarejestrowałem sie w nim 04.02.2016r i dodnai dzisiejszego tojest 31.01.2019r wypłąciłem UWAGA az 20.40zł tak, taka kwota w ciągu 3 lat bycia w tym panelu , kiedyś za nie zakwalifikowanie sie do ankiety dostawało się 10 punktów a od 2 lat dostaje sie tylko 5 punktów i do zdecydowanej większości ankiet się nie kwalifikuję-NIE POLECAM!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej tego typu serwisy mieć na swojej liście jako dodatkowy :) ankiety wypełniać gdy jest brak badań od innych paneli :D

   Usuń