czwartek, 26 lutego 2015

MOBROG - 1 Euro za znajomego

https://www.mobrog.com/pl/ankiety-patne/rejestrowa.html?membership_promotion=0&i_invite=341887-5c8b6c9ea680a&rkm=38

MOBROG to serwis ferujący możliwość wypełniania ankiet, nasze odpowiedzi trafiają do analizy w anonimowej formie a w zamian otrzymujemy pieniądze na Nasze panelowe konto. Po uzbieraniu 20 zł możemy przesłać gotówkę na konto PayPal.

 (strona główna serwisu)

W celu rejestracji wypełniamy formularz, zajmie to Nam kilka sekund aby zostać członkiem serwisu.


Strona główna serwisu jest przejrzysta, łatwo i intuicyjnie znajdziemy co i gdzie.

Pierwsze co należy zrobić to zajrzeć do zakładki "Mój profil" i wypełnić wszystkie ankiety z "Moja osobista informacja" - wiąże się to z większymi szansami na otrzymanie wartościowej ankiety (mój rekord to 11zł).
Następną zakładką na którą warto zwrócić uwagę to zakładka "Zaproś swoich znajomych", dzięki temu za każda zaproszoną osobę dostaniemy 1 Euro. W zapraszaniu znajomych jest mały haczyk albowiem zaproszona osoba musi wypełnic pomyślnie 3 ankiety. Po zaproszeniu znajomego zaliczenie zaproszenia wygląda następująco:

-1 osoba jeszcze nie dokonała rejestracji
 0 osoba zarejestrowała się prawidłowo
 1 ankieta wypełniona
 2 ankieta wypełniona
 3 ankieta wypełniona i dostajemy na konto 1 Euro

Osobiście zdobyłem tylko jedną wypłatę 20zł, zachęcam do rejestracji lub poprzez moje polecenie :)

5 komentarzy:

 1. Ja osobiście wypłaciłam 10 zł za ankiety.Było to dawno temu , gdy mieli jeszcze próg wypłaty 10 a nie 20 zł. Teraz zbliżam się do 20 :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna wypłata była, ale ankiet brak. Chyba nie polecam

  OdpowiedzUsuń
 3. ankiety przychadza na @, ale wszystkie nieaktywne. po 18 miesiacach udalo mi sie uzbierac 20 zl - szkoda czasu i nerwow. omijac szerokim lukiem!!

  OdpowiedzUsuń
 4. ostatnia ankieta jaka wypełniłem 01.04.2017r. na emaila przychodzi bardzo bardzo bardzo mało ankiet ajak sie trafi to sie nie kwalifikuję-dociagne do wypłaty i rezygnuję.Ogólnie w panelach coraz mniej ankiet a w zagraniznych panelach bardzo bardzo bardzo mało ankiet Co SIe dzieje???

  OdpowiedzUsuń
 5. Panel słaby, ankiety przychodzą rzadko i często wyrzuca. Uzbieranie 20 zł do wypłaty, to kwestia 6-12 miesięcy. Przy czym zaskakują szybkością wypłaty na paypala, zazwyczaj środki są już wysyłane następnego dnia po zleceniu wypłaty

  OdpowiedzUsuń