wtorek, 28 lutego 2017

Badania Rynku -TEST

BadaniaRynku.pl to społeczność badawcza (panel), która daje możliwość otrzymania atrakcyjnych nagród w zamian za udział w badaniach dotyczących istotnych kwestii konsumenckich i społecznych (najczęściej mających formę ankiet online). Większość rzeczy i zjawisk, które Cię otacza jest kształtowane na podstawie wyników właśnie takich badań. Twoje opinie są ważne i mogą mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

https://badaniarynku.pl/
(link do serwisu)
Społeczność BadaniaRynku.pl jest zarządzana przez Instytut Badania Rynku ABR SESTA - jedną z czołowych firm badawczych w Polsce. 

 (strona główna serwisu)
Panelistą może zostać osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub osoba fizyczna posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która ukończyła 14 lat.
(panel po zalogowaniu na konto)
Serwis trochę się różni od tych które niedawno prezentowałem (np. z cint-a). Po zalogowaniu wypełniamy wszystkie "Ankiety profilowe" (2) i zgarniamy pierwsze 5 zł. W zakładce "Moje punkty" sprawdzimy saldo konta (3) - u mnie dopiero 600pkt. W "Moje badania" znajdziemy dostępne ankiety (1). Zakładka "Moje konto" (4) umożliwi nam zmianę hasła lub usunięcie konta. 5 zakładka "Odbierz nagrodę" umożliwi wymianę punktów na nagrody. Aby wymienić punkty na nagrody musimy mieć 5 000pkt = 50zł. Do wyboru mamy PayPal lub wsparcie organizacji Edukacja Przyszłości. Ostatnia zakładka "Poleć nas!" (6) umożliwia nam zdobycie dodatkowe 500 punktów poprzez zaproszenie 5 osób. 

Dla chętnych mam jeszcze wolne zaproszenia lub rejestrujcie się bezpośrednio na stronie :)

UWAGA!!!
Serwis  jest testowany - nie zleciłem jeszcze wypłaty. Jeżeli posiadasz jakieś informacje (lub dowody wypłat) o tym serwisie podziel się nimi w komentarzu, będziemy wdzięczni :)

14 komentarzy:

 1. Jak na razie półtora miesiąca i nic może póżniej coś będzie.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj i jak tam z ankietami z tego panelu dostałeś coś?bo ja nadal nic nie dostałem zero ankiet

   Usuń
  2. no i ja czekam, w poprzednim miesiącu miałem 2 ankiety a w tym nic...

   Usuń
  3. witaj i co myslisz o tym panelu?pozdro Marek

   Usuń
  4. Biednie tak jak u innych... Brak zrealizowanej wypłaty :/

   Usuń
  5. czyli scam?

   Usuń
 2. brak ankiet poczekam pół roku jak nic nie bedzie to usuwam tam konto

  OdpowiedzUsuń
 3. napisałem do nich na FB ze nie ma ankiet-niestety ani wiadomosc nie została odczytana ani brak odpowiedzi,emaila też im wysłałem i cisza takze mysle ze to STRATA CZASU

  OdpowiedzUsuń
 4. witam zarejestrowałem sie w panelu 25.01.2017r. wypełniłem na moim koncie ankiety profilowane i otrzymałem punkty.Ankiete z zewnatrz otrzymałem 07.02.2017r i.......i tyle dzis mija 7 miesiecy a miałem jedną ankiete za która otrzymałem 0 punktów.Brak ankiet i brak uzbierania minimum do wypłatyNapisałem do nich na FB 3 lipca 2017r.ze brak ankiet to niestety wiadomosc jest nie odczytana i brak odpowiedzi.Obecnie są trudności z wejsciem na ich stronę ale jak mi sie uda to od razu kasuję tam konto i się zegnam z nimi.Pozdro Marek

  OdpowiedzUsuń
 5. napisałem do nich emaila ciekawe czy mi odpisza.

  OdpowiedzUsuń
 6. odpisali ze cos z tym zrobiąi cisza i jest jak było czyli do kitu

  OdpowiedzUsuń
 7. witajcie tu Marco dokończe posty pisane moje powyzej z 12 wrzesnia i 12 pażdziernikaa wiec po moich interwencjach na fb od 25 wrzesnia do ABR SESTA i przekazaniu IM problemu z logowaniem sie do ich panelu i braku ankiet (osoba z tejze firmy odpisała mi ze przekazała moje uwagi odpowiednim osobom)udało mi sie dzisiaj 11.12.2017r zalogowac do panelu BadaniaRynku.pl.Oczywiscie ankiet jak nie było tak nie ma a zapisałem sie do tego panelu 25.01.2017r i tegodnia wypłeniłem ankiety profilowe za które przyznali punkty i pojawiał sie jedna ankieta 07 luty 2017r i.....tyle cisza ,niestety do tej ankiety sie nie zakwalifikowałem i otrzymałęm 0 punktów i tyle za dwa miesiace minie rok od tej jednej jedynej ankiety do której sie nie zakwalifikowałem.Z ankiet profilowy zebrałem 500 punktów a wypłata na paypala lub cel charytatywny to 5000 punktów.Coż mogłem dzisiaj zrobic-skasowałem konto i pozegnałem sie z kolejnym panelem na którym były moje dane a ankiet się nie otzrymywało.Póki strona działa a trzeba zakaceptowac w mozilla wyjatek bo ten panel uzywa starego wyjatku i trzeba go dodac jako bezpieczny i wtedy warto sksowac swoje konto jak ja to dzis uczyniłęm .NIE POLECAM !

  OdpowiedzUsuń
 8. ta strona nie działa, link nie wchodzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no i na internecie też nie kieruje do ej strony ,wygląda na to ze juz nie prowadzą tego panelu i go zamknęli oraz usuneli-zawsze można zapytać tej firmy odnosnie tego panelu Instytut Badania Rynku ABR SESTA ale ja juz dawno usunąłem tam konto prawei dwa lata temu -pozdro Marco

   Usuń